

Теракотовий настінний пластиковий вазон для дому та вулиці 13*15см 1,8л, Марго Алеана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристінний квітковий вазон
- Матеріал – пластик.
- Довжина: 25 см.
- Ширина: 13 см
- Висота: 15 см
- Об'єм 1,8 л
- Країна виробництва Україна
Вазон призначений для висаджування кімнатних рослин. Можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритих майданчиках.
Підвісний вазон виготовлений із пластику в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Настінна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Теракотовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Об`єм | 1.8 л |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 98 ₴

