Відгуки про компанію «Посуд-Да» — Посуд, Подарунки, Товари для дому
- Покупець
Бакали чудові#заказом задоволена#__ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ)))
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЕкатерина Т.
был скол на бокале, а так все хорошо
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯна К.
Бокали чудові. Я ЗАДОВОЛЕНА
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга Ш.
Покупкой осталась довольна. Рекомендую магазин.
- Надія П.
чудові коктельні стакани! ще й дві ложки у подарунок! Дякуємо!
- Покупець
Дуже сподобалося спілкування з менеджером. Дуже ввічливо і докладно розповіла, як і що зробити при отриманні на пошті. Порадила що робити, якщо поб'ється скло. Але все було добре. Посуд був дуже гарно запакований. На вайбер прийшло фото і накладна. Дякую працівникам магазину. Рекомендую магазин. Володимир Яценко.
- Роберт С.
- Ольга К.
Упаковка отличная, много пупырки. ничего не треснуло по дороге. Спасибо за презент!
- Татьяна З.
Дякую за швидке опрацювання замовлення. Товар було доставлено без пошкоджень, гарно і надійно запаковано (скло). Ще й подаруночок отримала. Дуже вдячна. Товар якісний, те, що хотіла. Дякую!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлия П.
Заказывала бокалы, они приехали все целые,в надёжной упаковке, даже подарочек положили, спасибо! Бокалы приехали вовремя, вообще, обслуживание хорошее, проконсультировали по всем вопросам, я благодарна вам!
Сами бокалы красивые, стекло тонкое без утолщений по краю Arcoroc C&S "Cabernet Balloon" 470 мл
И пром доставка - хорошая штука :)
