




Креманки для морозива 2 шт 260 мл Pasabahce Ліфі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вазочка для десертів Pasabahce Ліфі
- Висота: 105 мм
- Верхній діаметр: 100 мм
- Матеріал: скло
- Колір: прозорий
- Можна використовувати в мікрохвильовці
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Набір: тех.тара
- Виробник: Pasabahce, Туреччина
Креманки Ліфі відмінно підійдуть для будинку, кафе, ресторану, оскільки стануть прикрасою на будь-якому столі через свій красивий дизайн. Добре підібрані розробниками серії розміри сприяють щоденному використанню як у побуті, так і під час урочистостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 105 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип посуду | Креманка |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 312 ₴

