



Кошик для зберігання 10 л з кришкою, ажурний, коричневий — Efe
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для зберігання речей виготовлений із якісного пластику на українському заводі. Дуже зручно зберігати речі, іграшки, книги. Ажурний кошик оснащений кришкою, що щільно закривається
У виробництві використовується харчовий барвник
- Довжина контейнера 34 см
- Ширина 23.5 см
- Висота 15.5 см
- Об'єм 10 л
- Матеріал Пропілен
- Країна виробництва Україна
Також у нашому асортименті є кошики інших кольорів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Efe plastics |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Ручки | Є |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 209 ₴

