




Серветка на стіл під тарілку Широкий центр, сет на стіл 30х45см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Серветка під гаряче плетена 30х45см
- Упаковка: Техтара
- матеріал ПВХ
- 2 забарвлення (потрібний колір вказуйте в коментарях до замовлення, або менеджеру)
- Розмір: 30х45см
- Легко піддається чищенню, не вбирає жир / бруд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Машинне прання | Ні |
| Тип виробу | Серветка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 45 см |
| Ширина серветки | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 45 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 83 ₴

