-7%










Точилка для ножів з присоском 6*6*6.5 см , ножеточка Kamille
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точилка для ножів — чудовий помічник на кухні. Така точилка дуже проста і зручна у використанні — Ви в лічені хвилини зможете заточити ніж, при цьому не докладаючи особливих зусиль.
- Матеріал: нержавіюча сталь, пластик, силікон
- Розміри: 6*6*6.5 см
- Колір: червоний з чорними вставками
Особливості:
- сучасний стильний дизайн
- компактні розміри
- міцне карбідно-вольфрамове точило
- підходить для ножів із сталі
- обладнана антиковзною основою і присоскою
- не підходить для миття в посудомийній машині


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 261 ₴






