


Бамбуковий сервірувальний піднос 50*33*4 см Євроголд
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний бамбуковий піднос з ручками
- Дерев'яний піднос з ручками виготовлений з вологостійкого бамбука
- Розмір 50*33*4 см
- Елегантні, з акцентом на стиль
- Економічно вигідні
Порадуйте улюблених вранці, яке починається з кави в ліжко, використовуючи красиві і екологічні підноси з натуральних матеріалів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 649 ₴

