




Скляна пляшка для напоїв із пробковою кришкою 1.2 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка для води та напоїв прозора з широкою шийкою, оснащена кришкою. Виконана з боросилікатного скла.
На кожну пляшку Ви зможете наклеїти свою етикетку з інформацією про сорт напою та дату розливу.
- Об'єм 1200 мл
- Висота: 25/26.5 см з пробкою
- Діаметр 5.5/8.5 см
- Упаковка біла технічна
- Можна мити в посудомийній машині
Дуже зручна пляшка з широкою шийкою дозволить зручно зберігати напої в холодильнику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 265 мм |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Немає |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Тип ємності | Декантер |
- Ціна: 373 ₴

