

Взуттєва полиця 4 етажерки Метал+Пластик Квадрат Eco Fabric (EF 4852-4)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Взуттєва полиця для взуття підійде для офісу, вашого будинку, школи саду та інших місць для зберігання взуття на чотирьох зручних поличках. Дизайн полиці для взуття дасть змогу доповнити будь-який інтер'єр.
Збирається полиця для взуття Eco Fabric дуже легко.
Висота 58.50 см
Ширина 40.5 см
Глибина 18.5 см
Країна виробництва Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eco Fabric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Полиці | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
- Ціна: 269 ₴

