


Вантуз із пластиковою ручкою GP-109
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сантехнічний інструмент для механічного прочищення засмічень у трубах каналізації та видалення з них повітря, що перешкоджає руху води.
Країна виробництва Туреччина
Висота 27 см
Діаметр 13.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 135 мм |
| Довжина ручки | 200 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Тип вантуза | Конусний |
| Тип ручки | Пряма |
- Ціна: 93 ₴

