




Бамбукове блюдо для десертів із пластиковою кришкою 24*18,5*7,5 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піднос із кришкою для продуктів.
- Матеріал кришки: Пластик.
- Матеріал таці: Бамбук.
- Довжина: 24 см.
- Ширина: 18.5 см.
- Висота: 7.5 см.
- Колір: Світло-коричневий.
- Країна виробництва: Китай.
Бамбукова таця з кришкою для продуктів Eurogold, це відмінне рішення для вашого будинку. Міцна і надійна конструкція прослужить довгі роки. Кришка зроблена з високоякісного пластику зі зручною ручкою зверху. При чому зовнішній вигляд підійде для кожного столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Бамбук |
| Багаторівнева | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 306 ₴


