-15%






Скляний квадратний підсвічник зі свічкою
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічник зі свічкою
- Висота: 3,5 см
- Діаметр: 4.5 см
- Матеріал: скло
- Колір: прозорий
- Упаковка: техтара
- Виробник: Болгарія
Свічник скляний циліндр для свічки-таблетки вироблений із загартованого високоякісного скла, яке витримує різкі перепади температур. Завдяки важкому дну, стійкість на столі підвищується.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
| Висота підсвічника | 35 мм |
| Діаметр підсвічника | 45 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 45 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Комплектація свічкою | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
- Ціна: 39 ₴

